Zařizování veškerých domácích zdi s nádechem retro módou

Posted on 11/07/2018 5:07pm

Pořád více se začínáme vracet do 50. let s módou. Retro vkus začíná byt uváděn více a více. Dodnes jsme měli příležitost ho vidět hlavně na oblečeních. Dnes můžeme učinit revoluci ve vlastním obydlí, a jestliže se nám trošku líbí, můžeme ho aplikovat jako tapetový vzorek do naších pokojů. /
fototapety do ložnice
Author: Grégory Tonon
Source: http://www.flickr.com
fototapety do ložnice
Author: www.TwojaBateria.pl
Source: www.TwojaBateria.pl
Vlnky, proužky a květiny jsou podstatou pro retro styl. Dívky na sebe strojily modré či červené odstíny se spoustou ornamentu. Teď se mnoho oblečení tímto stylem. Není od věci si více o tomto tématu cosi projít a naaranžovat si nějaký pokoj v domě tímto stylem. Zatímco opakovaně aplikujeme fototapety do ložnice jednobarevné, můžeme se více otevřít a vyzkoušet cosi více výstředního. Nějaká ta kytka či proužek ještě nikomu neublížil. Koupením fototapety do ložnice v červeném zabarvení s bílými puntíky by se jistě líbilo více lidem. K tomu doladit interiér a také lustr v retro módě a už máme zbrusu novou ložnici. Abychom nedrželi pouze jeden pokoj v takovémto stylu, můžeme třeba naaranžovat i koupelnu - viz tento odkaz Do ní by spíše se hodily fototapety v odstínu modré popřípadě žluté s květinkami eventuálně proužky. Také můžeme nalepit fototapety do koupelny v jednom odstínu a k tomu doplnit všelijaké retro ozdoby. Jedno jakou barvu na fototapety do koupelny si zvolíte, určitě bude hezká - klikněte na odkaz.


Retro styl je jeden z hodně populárních stylu ve společností. Je to nejenom hezká móda ale i velice vybraná. Zrovna zásluhou její vkusnosti a velice jemné a současně viditelné nádheře vaše pokoje budou vyhlížet ojedinělé a překrásně.