Odjakživa jsme milovali lepit nálepky všude možně po domě

Posted on 22/06/2018 12:06am

Když jsme byli dětmi, kupovali jsme nálepky, a pokud je nebylo kde nalepit, tak jsme je lepili na skříně nebo všelijaký nábytek. Po tomto činu, naše skříně, snad též zdi, dostaly co proto a chtělo by je obnovit.


Dva tipy jak toto opravit. /


Dětské místnosti jsou plné maličkosti a různých dětských předmětů. Jestliže se nám už podařilo samolepky sundat ze zdi, nebo očistit pokreslené zdi, pak je jsme povinní nějak obnovit. Na stěny se dokonalé hodí dětské fototapety - . Jsou to tapety přeplněné dětskými pohádkami. Hodně princezen, barbín, zvířátek a jiných postaviček. Tapety jsou převážně nahraditelné, to znamená, že by až tak nepřekážela jakási další nálepka, jistěže by tam i ladila. Dětské fototapety se perfektně hodí do celého dětského pokoje, či na příklad jenom na jednu zeď. Nemusí být vytapetovaný celý prostor. /


dětské fototapety
Author: Mathew Bedworth
Source: http://www.flickr.com


Dětské malby a nálepky se rovněž smí nacházet na dveřích v domácnosti. Je úplně jednoduchý návod jak se od toho oprostit. Samolepící tapety na dveře hezkým stylem zakryjí nedokonalosti, které tam nechceme mít. Pěkný obrázek na tapetě může zpříjemnit náš pokoj - více informací o Demural. Ba i na samolepící tapety na dveře si můžeme pořídit jednotný vzorek našich původních dveří a nikdo nerozpozná odlišnost. Tyto tapety můžeme užít na jakékoli dveře v domě. Dokonce i do kuchyně na linku. Takovýmto stylem smíme zvýraznit naší již zastaralou a starší kuchyní.


Jenom jsme povinní fototapetu zakoupit a přilepit na dveře, jak prosté. /


Nádhera spočívá v schopnostech naších srdcí a v tom, jak jsme originální. Využijme proto, vše co vlastníme v sobě.

Tags: fototapety, pokoj, fototapet