Chceš mít pěkný byt? S fototapetou není nic jednoduššího!

Posted on 29/08/2018 11:55am

Každý, kdo plánuje nákup bytu, chce, aby jeho vytoužené bydlení bylo doopravdy výjimečné a stylové. Naštěstí dnes máme na výběr desítky různorodých dekorací, látek a bytových doplňků.


V supermarketech s nábytkem a ozdobami najdeme velmi zajímavé kousky: designové sedačky, potahy z pěkných materiálů, svíčky, květináče, obrázky, zrcadla v stylových rámech, atypické lampy či lehké závěsy.


filtr wody
Author: SuSanA Secretariat
Source: http://www.flickr.com


Hit posledních let - vliesové a papírové fototapety


fototapety
Author: Wolfgang Wildner
Source: http://www.flickr.com
Velké oblíbě se v Česku fototapety moje webové stránky čili velkoformátové snímky natištěné na standardní tapetě. K výrobě fototapet se nejlépe hodí papírové, nebo vliesové tapety. O papírových tapetách není potřeba nic říkat, málokdo ale ví, co jsou ty vliesové a čím se liší od klasických tapet. Vliesové tapety jsou vyráběny z celulózových a vinylových vláken, díky čemuž jsou odolnější, průžnější a pevnější než obyčejný papír. Jejich velkým kladem je rovněž to, že můžeme je lepit za sucha. Fototapeta natištěná na vliesovým "základě" je trvalá, omyvatelná a odolná proti otěru. Kromě toho díky fototapetě náš byt získá výjimečný design. Na výběr máme doslova tisíce různých vzorů. Chceš proměnit stěnu v tropický deštný prales? Není problém! Přeješ si každý den snídat s výhledem na moře? Nemusíš se stěhovat! Stačí si nalepit fototapetu.


Plakát s vlastní fotkou? Proč ne?


matrac
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com


Fototapeta není jediná možnost použití povedené fotky jako bytové dekoraci.


Dnes bez žádného problému najdeme firmu, která se zabývá tiskem plakátů ze snímků zákazníka. Díky této službě se naše fotka z výletu může stát unikátní ozdobou obývacího pokoje či ložnice. Plakáty na zeď jsou také skvělým nápadem na narozeninový dárek pro blízkou osobu.

Tags: obraz, IT, dekoračních, tomu